Over NewHeap

Over NewHeap

NewHeap is een full-service software development bedrijf, gespecialiseerd in het ontwikkelen van uitgebreide software-oplossingen en applicaties. Door de nieuwste technologie├źn en aantrekkelijk en gebruiksvriendelijk design met elkaar te combineren, leveren we de beste softwarekwaliteit voor onze web- en mobile producten. We begeleiden onze klanten van het eerste idee tot aan de positionering van hun organisatie.

NewHeap heeft al verschillende applicaties en extensies ontwikkeld voor server-, web-, mobile- en desktopomgevingen. We houden van werken aan bijna onmogelijke projecten en onszelf tot het uiterste te dwingen. Alleen de allerbeste kwaliteit leveren, dat is waar wij voor staan!

ONS TEAM

Ons team bestaat uit jonge, gedreven ondernemers, ontwikkelaars en ontwerpers die houden van een uitdaging en voor elk project tot het uiterste gaan.

Pim van Enk
Full-stack developer
pim@newheap.com

Lars van Den Bosch
Directeur
lars@newheap.com

Cas van der Linde
Developer
cas@newheap.com

Ad van Vliet
Front-end developer
ad@newheap.com

Thomas Engberink
Lead developer
thomas@newheap.com

Marcel van Nuil
Directeur
marcel@newheap.com

Ferhat Illeri
Full-stack developer
ferhat@newheap.com

Onze Klanten